Informacje Social media Mediateka Subskrypcja Media o nas Kontakt dla mediów

GRENKE w social media

GRENKELEASING Sp. z o.o.
Zaczynał jako doradca ds. leasingu, szybko awansował na stanowisko handlowca, by następnie zostać opiekunem kluczowych klientów. Tomasz Krzyżanowski właśnie  objął stanowisko dyrektora ds. handlowych regionu Wielkopolska i Pomorze...
GRENKELEASING Sp. z o.o.
Gazeta Bankowa, czyli najstarszy magazyn ekonomiczny w Polsce, opublikowała artykuł na temat leasingu sprzętu IT z obszernym komentarzem Eweliny Kozak, dyrektora ds. Handlowych Regionu Dolny Śląsk i Opolskie w GRENKE.
GRENKELEASING Sp. z o.o.
Uwaga Katowice i okolice! Szukamy do naszego biura Specjalisty ds. handlowych. Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za dynamiczne pozyskiwanie nowych klientów oraz docelowych firm partnerskich i realizację planów sprzedaży.
GRENKELEASING Sp. z o.o.
Na polskim rynku działa kilkadziesiąt firm leasingowych, dobrze więc starannie przeanalizować oferty, bo podpisanie umowy oznacza związek nawet na kilka lat. A jak to zrobić dobrze doradza Dominik Rusiniak, Key Account Manager w GRENKE.
GRENKELEASING Sp. z o.o.
Zrób karierę u specjalisty w leasingu IT i nowych technologii! Do Centrali naszej firmy w Poznaniu szukamy Specjalisty ds. obsługi umów. Jest to pełny etat w Dziale Obsługi Umów. Oferujemy ciekawą pracę w siedzibie głównej dynamicznie...
GRENKELEASING Sp. z o.o.
W całej Europie bardzo wyraźnie widać trend pokazujący rosnącą rolę leasingu jako głównego źródła finansowania przedsiębiorstw. Zabiegają o niego głównie firmy z sektora MŚP, które sięgają po niego częściej niż po kredyt.
GRENKELEASING Sp. z o.o.
W dzisiejszym wydaniu Pulsu Biznesu Sylwia Kaczmarek z GRENKE opowiada o tym, że niewiele jest przedmiotów, których leasingodawcy nie mają w ofercie. Ich katalog staje się coraz krótszy.
GRENKELEASING Sp. z o.o.
Czy wiesz, że GRENKE oferuje taki sam korzystny leasing każdej firmie? Zachowanie płynności finansowej, stałe raty i finansowanie inwestycji w 100%, a leasing możesz wziąć na co chcesz.
21