Informacje Social media Mediateka Subskrypcja Media o nas Kontakt dla mediów

Ewelina Kozak na stanowisku dyrektora ds. Handlowych Regionu GRENKE

Ewelina Kozak objęła stanowisko dyrektora ds. handlowych Regionu Dolny Śląsk i Opolskie w firmie leasingowej GRENKE. Z branżą związana jest od blisko dziesięciu lat, a doświadczenie zdobywała u największych graczy na rynku.

Mocną stroną Eweliny Kozak jest doskonała znajomość rynku leasingowego. Idea Leasing, CLS Sp. z o.o. czy Futuro Finance - to miejsca, w których z sukcesem kierowała zespołem sprzedaży, dbała o realizację założonych planów budżetowych i budowanie pozytywnych relacji z dostawcami i partnerami.

Mimo już zdobytej wiedzy i ogromnego doświadczenia, praca w GRENKE będzie dla mnie nowym wyzwaniem, szczególnie ze względu na międzynarodowy zasięg Grupy – komentuje Kozak. – Widzę w tym bardzo ciekawe możliwości rozwoju i już cieszę się z możliwości wymiany doświadczeń z managerami pracującymi w 31 krajach!” – dodaje.

Ambitne wyzwania wydają się być specjalnością Eweliny Kozak. Wykształcenie zdobyła na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiada tytuł magistra ekonomii, obecnie studiuje prawo. Jej nieprzeciętny charakter ujawniają się również w osiągnięciach pozazawodowych. Kozak jest pięciokrotną Mistrzynią Polski i dwukrotną Wicemistrzynią Europy w jeździe szybkiej na lodzie.

Wierzymy, że w sprawach handlowych pani Ewelina również będzie niedościgniona – przyznaje Paweł Przybyszewski, dyrektor ds. handlowych GRENKE. – Szukałem osoby ambitnej, z dużym doświadczeniem i umiejętnością budowania relacji z dostawcami i klientami. Pani Ewelina jest takim właśnie managerem, a jej determinacja w osiąganiu celów biznesowych i życiowych są dla mnie dodatkowym atutem.”

Zespół GRENKE to grono ekspertów i specjalistów w obszarze leasingu nowych technologii, sprzętów IT i urządzeń biurowych. Firma skupia się nie tylko na finansowaniu, ale również na wspieraniu rozwoju firm z sektora MŚP. Pytana o swój styl zarządzania, Ewelina Kozak odpowiada: „Moją naczelną zasadą jest to, że nawet najbardziej śmiały plan może stać się rzeczywistością, pod warunkiem, że uda się dobrać odpowiednią strategię, zmotywować zespół i konsekwentnie realizować zadania. Jestem pewna, że ta zasada przyjmie się również w GRENKE!”

GRENKE to ekspert w dziedzinie leasingu IT.  Firma jest częścią międzynarodowego koncernu, który powstał w latach 70-tych w Niemczech. Obecnie jest to jedna z największych niezależnych firm leasingowych, notowana na giełdzie we Frankfurcie nad Menem. W Polsce GRENKE działa od października 2003 roku – ma siedzibę w Poznaniu i 4 biura regionalne.

  • Marta Górecka
  • Marketing Manager
  • mgorecka@grenke.pl
  • +48 691 710 866
  • +48 61 872 37 38
  • GRENKELEASING Sp. z o.o.
  • abpa A. Baraniaka 88
  • 61–131 Poznań