Informacje Social media Mediateka Subskrypcja Media o nas Kontakt dla mediów

Tomasz Krzyżanowski na stanowisku dyrektora ds. handlowych regionu

Zaczynał jako doradca ds. leasingu, szybko awansował na stanowisko handlowca, by następnie zostać opiekunem kluczowych klientów. Tomasz Krzyżanowski objął stanowisko dyrektora ds. handlowych regionu Wielkopolska i Pomorze w międzynarodowym koncernie leasingowym GRENKE. Z firmą związany jest od trzech lat.

To właśnie doskonała znajomość marki oraz rynku leasingu przyczyniła się do tak szybkiego rozwoju kariery Krzyżanowskiego, który stanowisko dyrektora objął w wyniku wewnętrznej rekrutacji. – Na każdym etapie procesu sprzedaży zdobywałem nowe doświadczenie i nawiązywałem relacje z Klientami i Partnerami firmy – przyznaje Krzyżanowski. – Dzięki temu czuję się naprawdę dobrze przygotowany do realizacji wyzwań na nowym stanowisku.

Wcześniej Tomasz Krzyżanowski zajmował się obsługą klienta i ubezpieczeniami sprzętu i już tu wykorzystywał swoje kompetencje w sprzedaży oraz nawiązywaniu kontaktu z kontrahentami. Aby realizować zadania na nowym stanowisku, przeprowadził się z Warszawy do Poznania i będzie odpowiadał za sprzedaż w pięciu regionach: Wielkopolsce, Kujawsko-Pomorskim, Zachodniopomorskim, Pomorskim i Lubuskim.

- Zadanie jest bardzo ambitne, ale jestem pewny, że Tomasz doskonale sobie z nim poradzi – komentuje Jakub Świętochowski, Dyrektor ds. handlowych Region Mazowiecki i Łódzki – Miałem przyjemność być przełożonym Tomasza w warszawskim oddziale GRENKE i z radością obserwuję przebieg jego ścieżki zawodowej w naszej firmie. Dla mnie szczególnie cenny jest fakt, że tak odpowiedzialne stanowisko objęła osoba, która już bardzo dobrze zna firmę i widzi w niej miejsce swojego dalszego rozwoju.  

Zespół GRENKE to sprawdzone grono ekspertów i specjalistów w obszarze leasingu nowych technologii, sprzętu IT i urządzeń biurowych. Ich ambicją jest nie tylko proponowanie najkorzystniejszych sposobów finansowania, ale również wspieranie rozwoju firm z sektora MŚP. Obejmując nowe stanowisko Krzyżanowski powiedział, że najbardziej zależy mu zarażeniu entuzjazmem i chęcią pracy całego swojego zespołu. – Na naszym konkurencyjnym rynku niezwykle ważne jest budowanie dobrych i trwałych relacji z Klientami poprzez umożliwianie im ciągłego rozwoju. To naprawdę daje ogromną satysfakcję i chciałbym, aby każdy w moim zespole mógł czerpać z tego motywację do działania.

GRENKE to ekspert w dziedzinie leasingu IT.  Firma jest częścią międzynarodowego koncernu, który powstał w latach 70-tych w Niemczech. Obecnie jest to jedna z największych niezależnych firm leasingowych, notowana na giełdzie we Frankfurcie nad Menem. W Polsce GRENKE działa od października 2003 roku – ma siedzibę w Poznaniu i 4 biura regionalne.

  • Marta Górecka
  • Marketing Manager
  • mgorecka@grenke.pl
  • +48 691 710 866
  • +48 61 872 37 38
  • GRENKELEASING Sp. z o.o.
  • abpa A. Baraniaka 88
  • 61–131 Poznań